O nas

Bez cukru i słodzików? Bez wypełniaczy i zbędnych składników? Skuteczność potwierdzona badaniami? I do tego ziołowy skład?

Proszę bardzo! Takie właśnie są Herbi Shots!

Stworzyliśmy suplementy oparte na innowacyjnych mieszankach ekstraktów ziołowych w formie shotów. Te 100 ml napoje niosą dużą dawkę energii i są doskonałą odżywką dla mózgu. W mieszankach naszych ekstraktów ziołowych znajdują się składniki aktywne realnie pomagające na określone stany, co zostało dowiedzione naukowo.

Naturalne, ziołowe, prosto z Podlasia. To wszystko mówi samo za siebie.

Doskonale znamy się na ziołach i jesteśmy jedną z nielicznych firm na świecie czerpiącą wiedzę na temat roślin z tradycji Podlasian, którą weryfikujemy naukowymi badaniami.
Współpracując z Podlaskim Ogrodem Botanicznym mamy nieograniczony dostęp do każdego surowca zielarskiego, dzięki czemu możemy badać zioła i tworzyć różnego rodzaju kombinacje skutecznie działających ekstraktów.

Wyjątkowy produkt dla wyjątkowych osób… czyli dla Ciebie!

Nie dość, że naturalny, ziołowy, bez zbędnych składników, to jeszcze najwyższej jakości. Przygotowany z dbałością o najmniejsze detale. Zaczynając od składu kończąc na opakowaniu.

Wypróbuj i poczuj prawdziwą moc ziół!

Wystarczy tylko 1  butelka dziennie! Poznaj wszystkie nasze ziołowe shoty!

Z pewnością wybierzesz odpowiedni dla siebie!

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Inteligentny Rozwój. Projekt realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: BRIdge Alfa.

facebook twitter youtube linkedin twitter instagram